Години роботи: 

пн-пт.: 9:00 до 19:00

сб.: 10:00 до 15:00

Вхідні двері серія «Klassik» модель LV 105

Вінілова підлога ADO Metallic Stone 3010

Оцінити товар:
Ціна:
Ціна569грн.
Ширина: 61 мм
Товщина: 2,5 мм
Довжина: 30,5 мм
Площа: 3,16 м2
Країна виробник: Туреччина
Опис

Вінілове покриття для підлоги ADO Floor — вдалий вибір для побутових та комерційних приміщень. Виробник пропонує матеріал під дерево, метал, камінь. Якість покриттів беззаперечна. Обрати та придбати продукт допоможе компанія АГТ ПЛЮС.

Вінілове покриття ADO Floor — доступна розкіш

Покриття складається с декількох шарів, в основі яких знаходиться скловолокно та захисні прошарки. За естетику та зносостійкість відповідають спеціальний розфарбований папір, плівка та анти-УФ покриття. Кількість шарів (а їх 8) робить продукт міцним та стійким до подряпин. Він не вигоряє на сонці, є водовідштовхуючим, слугує довше за аналоги. Покриття від ADO Floor поглинає шум, не шкодить навколишньому середовищу, а відповідно — і власнику. Варто зазначити простий монтаж: планки защіпаються одна до одної завдяки системі 2G Click. Стики малопомітні та герметичні.

Колекція Metallic Stone Series

Добірка складається із трьох зразків ADO.FL3000, ADO.FL3010, ADO.FL3020. Розміри елементів 305 X 610 x 2,5мм.

Тема колекції — текстура каменю з ненав’язливим блиском. Декори представлені у сірому, коричневому та антрацитовому тонах. Неоднорідний малюнок виглядає природно, а глибина відтінків надає покриттю естетичності.

Матеріал підійде для домашнього оформлення та комерційного застосування. Легко витримує постійний потік людей та довгий час зберігає свій вигляд. Догляд за фірмовим вінілом простий.